Mele Gaetano
Vivaldi Antonio
Uggeri Paolo
Garbosi Franco

Division RB_SSR - Game: 2021-04-28 RealBridge SQUADRE SUSA PDF converter   Hands/Analysis   

 
Rank Team TeamName Players Score MasterPoints MP2
 1st 1 BELLAGATTA Garbosi Franco, Mele Gaetano,
Uggeri Paolo, Vivaldi Antonio
0    
 2nd 2 BURGIO Carretti Andrea, Caterina Burgio,
Roma Alessandro, Trapasso Chiara
0    
 3rd 3 DUBOIN Aldo Giovanni Gerli, Calandra Emanuela,
Giorgio Duboin, Iavicoli Federico
0    
 4th 4 MODELLO 2 Garbagnati Alessio, Giuseppe Motta,
Piergianni Gaeta, Rosabianca Montali
0    
 5th 5 LICITARE HUM EST ! WEST Alberto Lotti, Bonade' Davide,
Monicelli Marco, Pezzolato Paola
0    
 6th 6 COMELLA Bosco Marco, Comella Amedeo,
Matranga Mattia, Sante Bugliosi
0    
 7th 7 LIZA Cristina Minelli, Fabio Cremonesi,
Laura De Laurentiis, Luca Cesati Cassin
0    
 8th 8 MAFFEZZONI Maffezzoni Carlo, Mazzotti,
Schiavello Dario, Squeo Donato
0    
 9th 9 CERATI Amnamaria Morelli, Annamaria Morelli,
Cerati Massimo, Cotroneo Francesco, Silvana Pasini
0    
 10th 10 TITTO Brondi Federigo, Marcello Siracusano,
Prinetti Anna, Titto Crupi
0    
 11th 11 TOP ONE Lelio Battaglia, Nardullo Ennio,
Novo Antonella, Piccioni Giovanna
0    
 12th 12 DAME E CAVALIERI Ceccanti Devid, Di Sacco Maurizio,
Gerli Alberto Giovanni, Valeria Sculli
0    
 13th 13 ROSSO Claudio Brugnatelli, Moritsch Massimo,
Roberto Rosso, Roberto Vignale
0    
 14th 14 PENNA Abram Dimitrij, Bertello Renato,
Gargano Ruggiero, Penna Enrico
0    
 15th 15 ZANONI Bosi Amatore, Mocco Giorgio,
Segre Gianfranco, Zanoni Piero
0    
 16th 16 FLORIO Ciampa Pio, Cimmino Piera,
Fabrizio Florio, Giulio Valente
0    
 17th 17 LIGURIA Cavallero Donatella, Marchesano Germano,
Thea Mura, Torchio Claudio
0    
 18th 18 FIORDALISO Alemanni Rosolino, Dario Quaggia,
Paolo Fontanella, Roberto Fiordaliso
0    
 19th 19 MUGGIA Billi Gabriella, Muggia Laura,
Penne' Fiorina, Tempo Paola
0    
 20th 20 PLAZZI Baldi Gianmarco, Faletti Gianpietro,
Galbani Riccardo, Plazzi Roberto
0    
 21st 21 DE VILLA De Villa Elisabetta, Giordanino Anna Maria,
Giuseppina Catello D, Lipari Massimo
0    
 22nd 22 LOCA Boano Carlo, Locatelli Riccardo,
Marco Buscaglia, Turco Alessandro
0    
 23rd 23 PRIARONE Bertagni Paolo, Gelletti Marino,
Priarone Daniela, Spadaro Daniela
0    
 24th 24 PATANIA Mariella Gastaldo, Nives Carraracrs,
Patania Domenico, Perrone Renata, Perrone Renata
0    
 25th 25 ARFRAPANI Arianna De Luca, Franca Volpe,
Pernicone Nicola, Rizzi Paolo
0    
 26th 26 BRERA Brera Luisetta, Laura Fagiani,
Luciana Lipschitz, Wanda Polacco
0    
 27th 27 ANDRINI De Nicola Gabriella, Leggio Donatella,
Lucia Andrini, Tomarchio Silvia
0    
 28th 28 TROBERZA Bertini Angela Giavara, Bertini Maurizio,
Trombetta Franco, Zancan Valentina
0    
 29th 29 KIKKI Bastardini Elvio, Morandi Angelo,
Suzzi Marco, Virno Giovanni
0    
 30th 30 GENOVESE Casamento Giuseppe, Genovese Daniele,
Saverio Margiotta, Tonti Daniela
0    
 31st 31 ABATE Abate Mario, Boscarino Riccardo,
Bosio Marisa, Gedda Cristiana
0    
 32nd 32 MICHIELLI Barbara Sacchi, Michielli Elena,
Skocir Guido, Stanziale Angela
0    
 33rd 33 SKA Castano Livio, Fonfone Danilo,
Ghia Fulvia, Scagnelli Fabio
0    
 34th 34 CELESTINO V Fabris Fabio, Fois Federico,
Martinelli Sergio, Ortalda Claudia Maria
0    
 35th 35 LUCI Boldini Claudia, Gianni Pozzi,
Luciana Gasparini, Vai Margherita
0